Сите вести [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Вести сите

Година
Категорија

 • Соопштенија за јавност  | 05.6.2023 | Судски совет на РСМ

  Соопштение од 443-та седница на Судскиот совет на Република Северна Македонија

  [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 01.6.2023 | Судски совет на РСМ

  Учество на Претседателот на Судски совет на РСМ на 5-тата регионална конференција за улогата на Судските совети

  [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 31.5.2023 | Судски совет на РСМ

  Соопштение за 202-та седница на Судски буџетски совет - 06.06.2023 година

  [повеќе]
 • Новости  | 30.5.2023 | Врховен суд на Република Северна Македонија

  Претседателката на Врховниот суд оствари работна средба со Високиот инспектор за правда на Република Албанија

  Претседателката на Врховниот суд на Република Северна Македонија денеска оствари работна средба со Високиот инспектор за правда на Република Албанија, Артур Метани, на која присуствуваше и амбасадорот на Република Албанија во Република Северна Македонија, Фатос Река. [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 30.5.2023 | Судски совет на РСМ

  Соопштение за продолжение на 443-та седница на Судскиот совет на РСМ - 05.06.2023 година

  [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 30.5.2023 | Судски совет на РСМ

  Средба на Судскиот совет со делегација од Република Албанија

  [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 26.5.2023 | Судски совет на РСМ

  Соопштение за 443-та седница на Судскиот совет на РСМ - 30.05.2023 година

  [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 23.5.2023 | Судски совет на РСМ

  Средба на Судскиот совет со Независен синдикат Судска администрација на Македонија

  [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 23.5.2023 | Судски совет на РСМ

  Соопштение од 201-та седница на Судски буџетски совет - 22.05.2023 година

  [повеќе]
 • Соопштенија за јавност  | 22.5.2023 | Судски совет на РСМ

  Соопштение од 442-та седница на Судскиот совет на РСМ - 22.05.2023 година

  [повеќе]

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_