Статистика [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Статистика

СТАТИСТИКА

Година
Опис Година Преземање
Оценки и заклучоци по извештаите за работа на судовите во Република Македонија во 2008 година
2008
Извештај за работа на Врховниот Суд на Република Македонија за 2008 година
2008
Оценки и заклучоци по извештаите за работа на судовите во Република Македонија во 2007 година
2007
Извештај за работа на Врховниот Суд на Република Македонија за 2007 година
2007
Оценки и заклучоци по извештаите за работа на судовите во Република Македонија во 2006 година
2006
Извештај за работа на Врховниот Суд на Република Македонија за 2006 година
2006
Прва<123>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • Соопштение

  Соопштенија за јавност  | 04.5.2020
  На 28 април 2020 година преку електронска комуникација, Врховниот суд на Република Северна Македонија учествуваше на Регионална округла маса на тема „Последиците од пандемијата КОВИД-19 врз човековите права и владеењето на правото„ организирана од Директоратот за човекови права и владеење на правото, при Совет на Европа. [повеќе]
 • Соопштение

  Соопштенија за јавност  | 30.4.2020
  На 23 април 2020 година, Врховниот суд на Република Северна Македонија преку електронска комуникација учествуваше на специјализирана обука во која беа вклучени 1220 судии од целиот свет. [повеќе]

Сите вести