Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец март 2012 година
Месечен
2012
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец февруари 2012 година
Месечен
2012
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец јануари 2012 година
Месечен
2012
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за 2011 година
Годишен
2011
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец декември 2011 година
Месечен
2011
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец ноември 2011 година
Месечен
2011
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец октомври 2011 година
Месечен
2011
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец септември 2011 година
Месечен
2011
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец август 2011 година
Месечен
2011
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец јули 2011 година
Месечен
2011

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • Соопштение

  Соопштенија за јавност  | 04.5.2020
  На 28 април 2020 година преку електронска комуникација, Врховниот суд на Република Северна Македонија учествуваше на Регионална округла маса на тема „Последиците од пандемијата КОВИД-19 врз човековите права и владеењето на правото„ организирана од Директоратот за човекови права и владеење на правото, при Совет на Европа. [повеќе]
 • Соопштение

  Соопштенија за јавност  | 30.4.2020
  На 23 април 2020 година, Врховниот суд на Република Северна Македонија преку електронска комуникација учествуваше на специјализирана обука во која беа вклучени 1220 судии од целиот свет. [повеќе]

Сите вести