Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

 

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец октомври 2013 година
Месечен
2013
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец септември 2013 година
Месечен
2013
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец август 2013 година
Месечен
2013
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец јули 2013 година
Месечен
2013
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец јуни 2013 година
Месечен
2013
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец мај 2013 година
Месечен
2013
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец април 2013 година
Месечен
2013
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец март 2013 година
Месечен
2013
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец февруари 2013 година
Месечен
2013
Извештај за работа на Врховен суд на Република Македонија за месец јануари 2013 година
Месечен
2013

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести

 • Известување за јавност

  Соопштенија за јавност  | 24.9.2020
  Врховниот суд на Република Северна Македонија ја информира јавноста дека на 23 септември 2020 година, одлучи по предметот заведен под КВП2бр.114/19, коj е оформен по поднесени барања за вонредно преиспитување на правосилна пресуда, поднесени од бранителите на осудениот Сеад Кочан од Скопје. [повеќе]
 • Соопштение за јавност

  Соопштенија за јавност  | 23.9.2020
  ВД Претседателот на Врховниот суд на Република Северна Македонија, м-р Фаик Арслани на 22 септември 2020 година, во просториите на Врховниот суд на Република Северна Македонија, оствари средба со амбасадорката на Сојузна Република Германија, Н.Е. Анке Холштајн. [повеќе]
 • Соопштение за јавност

  Соопштенија за јавност  | 21.9.2020
  ВД Претседателот на Врховниот суд на Република Северна Македонија, м-р Фаик Арслани на 18 септември 2020 година, во просториите на Врховниот суд на Република Северна Македонија, оствари средба со амбасадорот на Република Австрија, Н.Е. д-р Георг Вуцас. [повеќе]

Сите вести