Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

 

СЛУЖБЕНО ЛИЦЕ ВО КАНЦЕЛАРИЈАТА ЗА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТ

м-р Марина Милева - Виш судски соработник портпарол
- контакт телефон: 02/3136044
- контакт e-mail:  marina.mileva@vsrm.mk

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести