Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

 

СЛУЖБЕНО ЛИЦЕ ВО КАНЦЕЛАРИЈАТА ЗА ОДНОСИ СО ЈАВНОСТ

Милчо Велјаноски

Улога: Советник - портпарол

Фиксен телефон: 02/3 136 044

Мобилен телефон: 075/ 532 541

Емаил: portparol@vsrm.mk

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести