Njoftim për mbajtjen e seancës publike për lëndën Vkzh2.nr.24/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Lajm

%%
%%

Njoftim për mbajtjen e seancës publike për lëndën Vkzh2.nr.24/2021

Njoftim për opinionin  |  20 Tet 2021
Gjykata supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, më 27.10.2021 (e mërkurë), me fillim në orën 12,00, do të mbajë seancë publike për lëndën Vkzh2.nr.24/2021, në sallën e Seancave të përgjithshme, në katin e V.

Lënda është formuar sipas ankesës kundër aktgjykimit të Gjykatës së apelit Gostivar KZH.nr.334/20 të datës 02.02.2021, lidhur me vepër penale sipas nenit 123 paragrafi 3 dhe nenit 396 paragrafi 1 të Kodit penal.

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_