Njoftim nga Seanca e gjyqtarëve, e mbajtur në Gjykatën supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Lajm

%%
%%

Njoftim nga Seanca e gjyqtarëve, e mbajtur në Gjykatën supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut

Press realeses  |  Jul 16, 2021
Gjykata supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, më 15.07.2021 (e enjte), në ora 12,00, mbajti Seancë elektronike të gjyqtarëve përmes platformës ZOOM, në të cilën u propozua dhe u pranua:

RENDI I DITËS

1. Njohja me aktivitetet e grupit punues në lidhje me Ligjin e rrogave të gjyqtarëve.

2. Të ndryshme

Seanca e gjyqtarëve, nxori konkluzion në lidhje me Ligjin e rrogave të gjyqtarëve, i cili do t’ i dorëzohet Grupit punues në kuadër të Ministrisë së drejtësisë.

   


Decision search

Court
Case number
Date
_