Rang – lista përfundimtare e kandidatëve për Shpalljen publike nr.2/2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Lajm

%%
%%

Rang – lista përfundimtare e kandidatëve për Shpalljen publike nr.2/2022

Risi  |  29 Nën 2022
Rang – lista përfundimtare e kandidatëve për Shpalljen publike nr.2/2022 për punësim të Këshilltar gjyqësor – Kategoria V, niveli V1 – 1 (një) realizues dhe Referent i pavarur gjyqësor - kontabilist – Kategoria G, niveli G1 – 1 (një) realizues.
   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_