Ранг листа од административна селекција за Оглас бр.2/2018 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Ранг листа од административна селекција за Оглас бр.2/2018

Новости  |  30.1.2019
Ранг листата од административната селекција за Оглас бр.2/2018 за вработување на еден судски службеник на работно место советник за јавни набавки, еден судски службеник за работно место самостоен судски референт - сметководител и еден судски службеник за работно место виш судски референт - економ.

Записник од административна селекција за вработување на судски службеници на работно место:

 советник за јавни набавки

 самостоен судски референт - сметководител

 виш судски референт - економ

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_