Записник од испитот за судски службеник [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Записник од испитот за судски службеник

Новости  |  07.2.2019
Записник од испитот за судски службеник по Оглас бр.2/2018 за вработување на еден судски службеник на работно место советник за јавни набавки, еден судски службеник за работно место самостоен судски референт - сметководител и еден судски службеник за работно место виш судски референт - економ.

 

       Записник од испитот за судски службеник за работно место:

Советник за јавни набавки

Самостоен судски референт - сметководител

Виш судски референт - економ

 

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_