Резултати од спроведениот испит за судски службеници по Јавен оглас бр.2/2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Резултати од спроведениот испит за судски службеници по Јавен оглас бр.2/2022

Новости  |  29.11.2022
Резултати од спроведениот испит за судски службеници по Јавен оглас бр.2/2022 за вработување на Судски советник – Категорија В, ниво В1 – 1 (еден) извршител и Самостоен судски референт – сметководител – Категорија Г, ниво Г1 – 1 (еден) извршител.

Листи-прилози од спроведениот испит за судски службеници по Јавен оглас бр.2/2022 и информација за денот и часот на одржување на интервјуто.

Прилози - В1-судски советник

Прилози-Г1-самостоен судски референт-сметководител

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_