Јавни набавки [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Јавни набавки

Годишен план за јавни набавки за 2024 година

Планирани набавки

Објавени огласи

Склучени договори

Реализирани договори

Број на оглас
Вид на договор

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести