Shtëpi [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut

Gjykatat e Republikës së Maqedonisë së Veriut

  Kërkoni aktgjykime/aktvendime

  Gjykata
  Numri i lëndës
  Data
  _

  Të gjitha lajmet

  • Njoftim për mbajtjen e Seancës së përgjithshme të Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut 05.04.2024

   Njoftim për opinionin  | 5 Pri 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, do të mbajë Seancë të përgjithshme më 08.04.2024 (e hënë), me fillim në orën 13,30, me këtë propozim: [më shumë]
  • Kryetarja e Gjykatës Supreme pati fjalim në Konferencën vjetore të gjyqtarëve përkushtuar veprimit të drejtë cilësor

   Evenimente, Risi  | 4 Pri 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Kryetarja e Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Besa Ademi, pati fjalim në Konferencën vjetore të gjyqtarëve në organizim të Shoqatës së gjyqtarëve dhe Misionit të OSBE-së në Shkup. [më shumë]
  • Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut mori pjesë në Konferencën vjetore të gjyqtarëve

   Njoftim për opinionin  | 3 Pri 2024 | Këshilli Gjyqësor i RMV
   [më shumë]

  Të gjitha lajmet