Shtëpi [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut

Gjykatat e Republikës së Maqedonisë së Veriut

  Kërkoni aktgjykime/aktvendime

  Gjykata
  Numri i lëndës
  Data
  _

  Të gjitha lajmet

  • Kryetarja e Gjykatës Supreme me fjalim në Këshillimin “Ditët gjyqësore”, që u mbajt në Republikën e Serbisë

   Risi  | 27 Maj 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Kryetarja e Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Besa Ademi, pati fjalim në këshillimin e gjyqtarëve “Ditët e gjyqësorit”, që u mbajt në Republikën e Serbisë dhe ku të pranishëm ishin kryetarët e gjykatave supreme nga regjioni. [më shumë]
  • Gjykata Supreme mbajti Seancë të gjyqtarëve

   Risi  | 21 Maj 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut mbajti Seancë të gjyqtarëve [më shumë]
  • Gjykata Supreme është vlerësuar me nivel të lartë të transparencës në Raportin e ri për qasje të lirë në informacionet

   Risi  | 20 Maj 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, është vlerësuar me nivel të lartë të transparencës në Raportin e ri për kontrollin e realizuar të dokumenteve dhe informacioneve të publikuara, të cilat poseduesit e pushtetit gjyqësor në Republikën e Maqedonisë së Veriut janë të obliguar t’i publikojnë në ueb – portalet e tyre. [më shumë]

  Të gjitha lajmet