Ditarët [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Ditarët

Ditarët 

Vit
Përmbledhje Vit Shkarko

Збирка на судски одлуки 2004-2014 Книга XI

Врховен суд на Република Македонија
Збирка на судски одлуки 2004-2014 Книга XI
2005
E parë<1>E fundit

Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_

Të rejat e fundit

 • Kryetarja e Gjykatës Supreme me paraqitje përshëndetëse të 15 – vjetorit të Akademisë së gjykatësve dhe prokurorëve publik

  Njoftim për opinionin  | 2 Dhj 2021
  Kryetarja e Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, Besa Ademi, më 01.12.2021, pati paraqitjen e saj në ngjarjen solemne me rastin e shënimit të 15 vjetorit nga ekzistimi i Akademisë së gjykatësve dhe prokurorëve publik Pavel Shatev. [më shumë]
 • Njoftim për publikun mbi prolongimin e seancës së Sektorit të veprave penale

  Njoftim për opinionin  | 2 Dhj 2021
  Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, informon se seanca e caktuar e Sektorit të veprave penale e datës 02.12.2021, me fillim në orën 10,00 prolongohet për më datën 07.12.2021 (e martë), me fillim në orën 10,00. Seanca do të mbahet në sallën e gjykimeve në katin e VIII. [më shumë]
 • Njoftim për publikun

  Njoftim për opinionin  | 1 Dhj 2021
  Këshilli për vendimmarrjen e ankesave pranë Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, në seancën e sotme shqyrtoi me rastin e ankesës së Stojançe Ribarev, gjyqtar i Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, të deklaruar kundër vendimit të Këshillit gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut nr. 10-41/21-14 të datës 14.07.2021, për shkarkimin e tij nga ushtrimi i funksionit të gjyqtarit. [më shumë]

Të gjitha lajmet