Конечна ранг-листа на кандидати по Јавен оглас бр.2/2022 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг-листа на кандидати по Јавен оглас бр.2/2022

Новости  |  29.11.2022
Конечна ранг листа на кандидати по Јавен оглас бр.2/2022 за вработување на Судски советник – Категорија В, ниво В1 – 1 (еден) извршител и Самостоен судски референт – сметководител – 1 (еден) извршител
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_