Почетна [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Судски совет на Република Македонија

Судови во Република Македонија

  Пребарување одлуки

  Суд
  Број на предмет
  Датум
  _

  Сите вести

  • С О О П Ш Т Е Н И Е

   Новости  | 02.1.2018 | Врховен суд на Република Македонија
   Претседателот на Врховниот суд на Република Македонија Јово Вангеловски на ден 22.12.2017 година оствари средба со Н.Е. г-дин Томас Герберих, Амбасадор на Сојузна Република Германија во Република Македонија. [повеќе]
  • Прес конференција со новинари

   Соопштенија за јавност  | 11.12.2017 | Судски совет на РМ
   Денес, 04.01.2018 година, Претседателот на Судски совет на РМ во 13.30 часот ... [повеќе]
  • Соопштение за работна посета во ОС Крушево

   Соопштенија за јавност  | 11.12.2017 | Судски совет на РМ
   Работна група составена од членови на Судскиот совет на Република изврши работна посета во Основниот суд Крушево на ден 06.12.2017 година.. [повеќе]

  Сите вести