Shtëpi [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut

Gjykatat e Republikës së Maqedonisë së Veriut

  Kërkoni aktgjykime/aktvendime

  Gjykata
  Numri i lëndës
  Data
  _

  Të gjitha lajmet

  • Kryetarja e Gjykatës Supreme, Besa Ademi, realizoi takim pune me ambasadorin e Misionit të OSBE-së në Shkup, Kilijan Val

   Risi, Njoftim për opinionin  | 23 Shk 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Kryetarja e Gjykatës Supreme, Besa Ademi, realizoi takim pune me ambasadorin e Misionit të OSBE-së në Shkup, Kilijan Val, në të cilin të pranishëm ishin edhe përfaqësues të Gjykatës Supreme dhe të Misionit të OSBE – së, në Shkup. [më shumë]
  • Kumtesë për seancën e 479-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut do të mbahet me 21.02.2024

   Njoftim për opinionin  | 16 Shk 2024 | Këshilli Gjyqësor i RMV
   [më shumë]
  • Njoftim për mbajtjen e seancës së Sektorit të veprave civile

   Njoftim për opinionin  | 15 Shk 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, më 13.02.2024 mbajti seancë të Sektorit të veprave civile, në të cilën miratoi këtë: [më shumë]

  Të gjitha lajmet