Shtëpi [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Këshilli Gjyqësor i Republikës së Maqedonisë së Veriut

Gjykatat e Republikës së Maqedonisë së Veriut

  Kërkoni aktgjykime/aktvendime

  Gjykata
  Numri i lëndës
  Data
  _

  Të gjitha lajmet

  • Njoftim për mbajtjen e Seancës së përgjithshme, të Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut

   Njoftim për opinionin  | 1 Mar 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, do të mbajë Seancë të përgjithshme më 07.03.2024 ( e enjte), me fillim në orën 13,30, me propozim: [më shumë]
  • Raporti vjetor dhe Programi i punës së Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut

   Risi  | 1 Mar 2024 | Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut
   Seanca e përgjithshme e Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut, në përputhje me nenin 37 të Ligjit për Gjykatat, e aprovoi Raportin e punës së Gjykatës dhe miratoi Programin vjetor të punës së Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut. [më shumë]
  • Kumtesë nga seance e 480-të të Këshillit Gjyqësor të Republikës së Maqedonisë së Veriut-29.02.2024

   Njoftim për opinionin  | 1 Mar 2024 | Këshilli Gjyqësor i RMV
   [më shumë]

  Të gjitha lajmet