Njoftim për mbajtjen e Seancës së përgjithshme të Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut 05.04.2024 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Lajm

%%
%%

Njoftim për mbajtjen e Seancës së përgjithshme të Gjykatës Supreme të Republikës së Maqedonisë së Veriut 05.04.2024

Njoftim për opinionin  |  5 Pri 2024
Gjykata Supreme e Republikës së Maqedonisë së Veriut, do të mbajë Seancë të përgjithshme më 08.04.2024 (e hënë), me fillim në orën 13,30, me këtë propozim:

 

 

R E N D   D I T E

 

1. Vendimmarrja mbi kundërshtimin e një gjyqtari të Gjykatës Themelore Civile Shkup, të deklaruar kundër Orarit vjetor për ndryshimin dhe plotësimin e Orarit vjetor për punën e gjykatës për vitin 2024, të miratuar nga Kryetari i Gjykatës Themelore Civile Shkup.

 

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_